8-13 сентября 2021
Лебедевка (85 км от Одессы)

Татьяна Зиновьева

Хатха-йога (Ровно)

Йога прийшла у моє життя 8 років тому. Це стало суттєвим поштовхом у розвитку моєї свідомості, тіла та розуму. На протязі двох років я викладаю майстерність йоги іншим, охочим до змін та вдосконалення. Для мене йога це життя. Це щоденна практика і поза ковриком, яка проявляється у спілкуванні з людьми і світом, у контакті з реальністю в кожен момент часу, у тотальній присутності, у вмінні відчувати куди слід рухатись і у трансформації своїх слабких сторін.

Я щаслива, що мені вдалось поєднати самовдосконалення, професію і користь для оточуючих у єдиний потік. І знаходження в цьому потоці це найкраще, що може статись з кожним.

Темы классов, которые вы хотите презентовать. И их описание

«Йога в потоці. Від самомасажу і розминки до статики та динамічних послідовностей».

Практика побудована на постійній присутності у відчуттях в тілі та концентрації на диханні під час виконання асан. Інтенсивність наростає у комфортному для тіла та дихання ритмі. Починається із самомасажу, пранаям, в‘яями (суглобова розминка) і перетікає у виконання асан, завершується динамічною послідовнстю та шавасаною. Коректно побудована практика, що дозволяє практикувати навіть новачкам.