1—6 августа 2019
Черноморск (30 км от Одессы)

Марта Сея

YOGA BALANCE (ДРОГОБИЧ, УКРАИНА)

Сертифікований викладач Ішвара-йоги.

Моя історія йоги почалась із чіткого і гострого відчуття того, що у моєму світосприйнятті чогось не вистачає. Відчуття перебування у «матриці», неповноти і необхідності пошуку чогось справжнього.

Від Вчителів я дізналась, що покинути тіло — не допоможе у цій ситуації, а на своєму досвіді відчула, що елементи фізичного світу і їх зміна також не рятують. Фізичний світ занадто далеко, щоб допомогти, а стан і необхідність пошуку — занадто близько, щоб ігнорувати їх. Вони виходять з середини і заповнюють собою весь сенс мого світу. Так я налаштувалась на пошук і спостерігала за тим, як зміни самі приходять і самі йдуть.

Картини змінювали одна одну: спочатку пошуки були у магії, езотериці, релігії… Багато гарних масок, розмов і шоу, але Того хто ховається за ними помітно не було. Не було основи цього всього. Внутрішнього стержня. Це і змушувало рухатись у своєму пошуку далі. А тоді Абсолют познайомив мене із моїм Вчителем. Це допомогло трошки краще відчути те, що ховається за формами і зрозуміти в якому ключі рухатись далі.

І от тоді почалось очищення тіла асанами і шаткармами. Розуміння того, що вся моя попередня високодуховність не дала мені мінімуму для практики йоги — сильного тіла, яке хоча б не заважало жити і практикувати.

Так як студії йоги у нашому місті не було — відкрили свою зібрали народ, кому цікавий розвиток і активно розвивались.

Вважаю, що бути інструктором з йоги — найкраще, що я можу зробити для світу я стараюсь допомагати іншим у тому, що для мене є дуже важливим. Тому для мене це чесно.

Хочеться зробити висновок про моє теперішнє, але я розумію, що «і це пройде», тому Ви можете просто прийти на моє заняття, поробити асани у «тут і зараз» — у єдиному, що у нас є і відчути, усвідомити себе трішечки ясніше і глибше.

Мила КучеренкоЕлизавета Бублий