Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Друзі, ми раді новим знайомствам та запрошуємо до співпраці.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ

Для участі у програмах фестивалю (музична, практики) – будь ласка, заповніть форму: https://crm.avatarfest.com.ua/form/apply

Заявки принимаются в такие зоны: Meditation, Music, Massage, Tribal, Dance, Fitness, Transformation, Martial Arts, Art (арт-терапия, творческие классы, вокальная йога), Tea (чайные церемонии, лекции о чае, поэзии), Acro Yoga, Meditation, Kid, Fly Yoga, Beach (утром практики, вечером Electronic Music)

Простір Grandmasters складається з запрошених нами заздалегідь майстрів, згідно з концепцією програми головного потоку сезону. Заявки на участь у Grandmasters не приймаються.

Для підтримки фестивальної етики та з поваги до гостей фестивалю, заявки від майстрів, що беруть участь в інших фестивалях протягом року до старту #AvatarFest НЕ приймаються.

Для розгляду заявки потрібне детальне заповнення форми (наприклад, відсутність теми класу, або його опису – причина затримки в обробці заявки).  Фотографії потрібні хорошої якості(1- портрет з посмішкою, 2-3 інших  – це можуть бути фото ваших класів (можна не в асанах, можна не себе).

Умови включення до програми

Гонорар, проживання, харчування та проїзд компенсується лише учасникам Grandmasters Stage. Майстри інших зон забезпечуються харчуванням та місцем у кемпінгу (в день класів, намет потрібний свій).

Талановиті майстри, у яких поки немає популярності та визнання у широкої аудиторії, можуть купити Teacher Ticket, до якого входить:

  • Квиток на фестиваль (рівень PRO, з можливістю отримати сертифікат)
  • Можливість презентувати себе (включення в розклад, 1-2-3 вікна у програмі, 1-2 години кожне)

Промо-пакет (додавання сторінки майстра на сайт, публікація про майстра у Facebook та Instagram, включення в розсилку, оголошення ведучим, вкладення візиток або флаєрів у конверти гостям*)

Вартість Teacher Ticket**:

  • 50% актуальної вартості Ticket PRO або продаж 2 квитків PRO(1 вікно в розкладі, Ticket PRO, Харчування та проживання (кемпінг) у день класу, Промо-пакет)
  • 100% Ticket PRO або продаж 4 квитків PRO (2 вікна в розкладі, 1 Ticket PRO + 1Ticket, Харчування та проживання (кемпінг) у день класу, Промо-пакет)
  • Без орг.внеску (1 вікно в розкладі. Я вже вношу внесок як учасник Маркета, Фудкорту, Чайного або Масажного простору)
  • Без орг.внеску (я партнер, спонсор фестивалю)

Вибрати свій пакет та внести всю інформацію можна за посиланням: https://crm.avatarfest.com.ua/form/apply

На внесок поширюються правила квиткової політики фестивалю (www.avatarfest.com.ua/rules). Внесок поверненню не підлягає та може бути переданий іншій особі або перенесений на наступний рік.

* Вартість вказана, при розміщенні майстром анонсів про свою участь на особистих сторінках, у соціальних мережах та на корпоративній сторінці свого проекту/студії або сайту. У разі відсутності – вартість збільшується на коефіцієнт 1,5.

** Для вкладення в конверт поліграфічної продукції майстер надає 1500 флаєрів, візиток або стікерів (кращий варіант) не більше розміру “С6 114х162мм” (менше можна) до 22 серпня (Київ, вул. Гончара, 88, кв.5, Avatar Space).

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.