Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/olakgeid/domains/avatarfest.com.ua/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Сцени — Avatar Yoga Festival
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Головний (він же Grandmasters) – доступ по Ticket PRO. Знання від всесвітньо визнаних, заслужених майстрів для тих, кому потрібно заглибитися в практиці. Ідеально також для новачків, з огляду на педагогічний досвід виступаючих. Після закінчення курсу Grandmasters видається сертифікат.

Shiva і Shakti – потоки з молодшими, але не менш яскравими та талановитими майстрами.

Meditation Space – відокремлене, тихе місце, де ми зможемо практикувати та вчитися медитаціям різних традицій

Inbody Space – простір контактних, тілесних, танцювальних практик, багато масажу та технік для здоров’я тіла

Transformation Space — місце для трансформаційних ігор, арт-терапії, творчості та інших практик, що розвиваються.

Kid Space – місце, де понад 15 майстрів займатимуться карапузами. У програмі не тільки цікаві види йоги для дітей (наприклад, jungle yoga, дитяча акро-йога), а й казки, ігри, рукоділля, кулінарні класи та багато іншого. Дітям вхід на фестиваль безкоштовний.

Beach Space – нам пощастило з пляжем, він досить дикий і відокремлений, як для такої близькості до мегаполісу. Має в своєму розпорядженні позайматися вранці дихальними практиками, цигун. Тут же проходять чайні церемонії на світанку, вдень – заняття по плавіті садхані, ігри у фрісбі, а вечорами – мантра-джем, фаєр-шоу, барабани, шаманські танці біля багаття

Fly Yoga Space – окремий майданчик для любителів відчути невагомість і потишитися в гамаках.

Music Stage – увечері за традицією у нас музика, мантра та барабанні джеми. Завершують вечір медитативні мережі діджеїв у стилі chill та ambient.

Окрім цього, нашим винаходом на йога-фестивалі є Вчительська – окреме місце, де за графіком майстри програми зустрічаються з охочими отримати відповіді на свої запитання.
Крім розкладу, на території облаштовано:

Tea Space – безліч чайних майстрів проводять церемонії різних традицій
Massage Space – затишні намети з майстрами різних масажних технік
Фудкорт – веганська, вегетаріанська, сироїдницька та ведична кухні
Yoga Market – йога товари, видання, хендмейд, прикраси
Мехенді – місце для майстринь малюнка хною
Спортивний куточок
Dating Space – місце для знайомств та зустрічей. Щоденний yoga dating. У цьому потоці відбуваються весілля Аватар з церемоніями одруження.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.