8-13 сентября 2021
Лебедевка (85 км от Одессы)

Владимир Сарахман

Тибецкие чаши (Львов)

ДОРОГІ ЙОЖИКИ!!! 
Після інтенсивних занять та практик, запрошуємо вас відвідати сеанс «Купання в цілющих звукових вібраціях тібетських співочих чаш та гонгів»!

Це занурення у внутрішній світ емоційних та тілесних відчуттів, у світ душевної та тілесної насолоди! Звук – найкращий провідник у цьому магічному та особливо тонкому енергетичному процесі!

Неймовірно чаруючі звуки відтворюватимуть для вас чудодійні інструменти з усіх куточків світу, такі як: тібетські співочі чаші, валдайські та нада-дзвіночки, гонги, шум струмочків, дайва, варган і перкусія.

Практика спрямована на гармонізацію та оздоровлення внутрішнього емоційного та фізичного стану!

Перші удари в Гонг дають можливість глибоко розслабитись та звільнитись від постійного стану контролю, потрапляючи у світ дитячих мрій, емоційних відчуттів та переживань, безумовної Любові власного Серця…

Зникають негативні емоції та постійний хаос думок, усувається неритмічність і відновлюються початкові вібрації усього тіла, настає стан безмовності та присутності в теперішньому часі – стан Спокою і Блаженства.

Це буде незабутній досвід розкриття внутрішніх резервів і найглибший релакс, який тільки можна коли-небудь собі уявити!

Сеанс проводять:

Володимир Сарахман (https://www.facebook.com/vsarahman) – звукотерапевт, практикуючий майстер цілющого звуку, з унікальною авторською методикою відновлення природнього емоційного стану за допомогою звуко-резонансної терапії. Більше 10-ти років практик духовного та особистісного зростання (йога, цигун, робота з голосом, тілесно-орієнтована терапія, методики інтегративного дихання, східні єдиноборства).

Тетяна Сарахман (https://www.facebook.com/profile.php?id=100009112488525) -звукотерапевт, тілесно-орієнтований терапевт.

З нетерпінням чекаю зустрічі з вами!