8-13 сентября 2021
Лебедевка (85 км от Одессы)

Оксана Ковалик

Хатха Йога (Тернополь)

Практикую йогу більше 5-ти років. Викладаю йогу 1 рік. Безперестанку навчаюсь, відвідую заняття і семінари українських і зарубіжних вчителів, практикую різні способи роботи з тілом, вивчаю психологію та принципи роботу мозку, який також є невід’ємною частиною нашого тіла.
Намір моєї діяльності – зробити так,щоб у світі стало більше енергії у вигляді любові і менше у вигляді страху. Ціль моєї практики – здорове фізичне самопочуття, яке є наслідком турботи про себе і своє тіло; і здорове ментальне самопочуття,яке є наслідком пізнання себе/розуміння своїх емоцій,бажань,думок.
В світі немає злих і добрих, є ті,що погано себе почувають,і їхнім діянням керує страх;і ті ,що добре себе почувають, і їхніми діяннями керує любов.
У здоровому тілі – здорове самопочуття. Той,хто знає себе – не боїться. Той кому комфортно у своєму тілі – любить.
На своєму класі,який я підготую для #avatarfest , я хочу розкрити тему сенсу життя і призначення,яка є актуальною в наш час девальвованих моральних цінностей і відсутності чітких моральних орієнтирів. Практикуючи асани ми будемо досліджувати себе,своє тіло,свої емоції,свої думки і постараємось дати відповідь на одне з найважливіших запитань для кожного з нас: “Для чого я тут?”.