8-13 сентября 2021
Лебедевка (85 км от Одессы)

Світовид Бургун

Слов'янські Медитативні Практики (Київ)

Школа слов’янських бойових мистецтв «СВАРОЖИЧІ» — керівник Світовид Бургун

Про школу

Унікальність Школи слов’янських бойових мистецтв «СВАРОЖИЧІ» полягає в тому, що ми підходимо комплексно до усіх видів національних слов’янських бойових мистецтв, тільки у нас поєднуються і застосовуються техніки та знання усіх видів слов’янських бойових мистецтв зі знаннями та вміннями інших народів, світоглядів, культур.

Це не тільки вивчення бойових мистецтв, а в першу чергу це потужний та ефективний інструмент для людини, яка готова працювати над собою, взяти відповідальність за власне життя та стати Творцем своєї долі!

Це духовна практика! Це загартування та розвиток Фізичного тіла! Це все сторонній розвиток особистості! Це фізичне та психологічне загартування! І багато-багато іншого!

Ми вивчаємо наш національний стародавній звичай і культуру, вчимося любити свою землю поважати батьків, цінувати і берегти життя, загартовуємо свій дух, душу і тіло, розвиваємо розумові здібності. Вчимося бачити і чути оточуючий нас світ. Своїм особистим прикладом, показуємо шлях до здорового і повноцінного життя.

Ми показуємо на практиці – ЛЮДСЬКІ МОЖЛИВОСТІ БЕЗМЕЖНІ!!! Головне бажання та готовність змінюватися і розвиватися!

«Жгонка». Знайомство зі стародавньою слов’янською гімнастикою – основою Слов’янських бойових мистецтв і Світогляду.

Жгонка – це давня звичаєва гімнастика древніх слов’ян. Жгонка є основною вправою як і в бойових мистецтвах так і в цілительстві. Під час виконання цієї вправи відбувається пропрацювання і становлення зразу декількох рівнів людського буття: розминка і оживлення тіла; оздоровлення; динамічна медитація. Відбувається м’яка правка суглобів хребта та внутрішніх органів. Завдяки плавним рухам тіло звільняється від раніше накопиченої напруги. Поліпшується загальна рухливість тіла, збільшується пружність м’язів. Також поліпшується перистальтика кишечника і травлення. Відновлюється природнє дихання. Відбувається наповнення новими життєвими силами. Все це разом, поліпшує обмін речовин і роботу організму в цілому. Завдяки жгонці ваше тіло стає м’яким, пружним, пластичним і здоровим. Ви отримуєте нескінченний потік життєвої сили, який змінює на краще ваш емоційний стан, що дає можливість поліпшити не тільки своє здоров’я, а й змінити якісно, своє життя на краще в цілому.

Авторська практика Очищення вогнем за Старослов’янським звичаєм

Унікальність практики Очищення вогнем від Світовида Бургуна полягає у наступному:

1) Очищення вогнем проводиться за старослов’янським звичаєм (вшанування чотирьох стихій, подяка Роду, єднання з силами природи та Родом) у поєднанні із сучасними підходами квантової психології (медитативні практики; робота в власними страхами, блоками, неприйняттями; тощо);

2) унікальна авторська методика підготовки та розкладки багаття, яка забезпечує максимальна насичення енергією вогню;

3) Очищення вогнем проводиться в два етапи: 1) очищення ярою (чоловіче проявлення) силою вогню – стрибки у вогняну стіну; 2) наповнення та очищення глибинною, спокійною (жіноче проявлення) силою вогню – вуглеходіння.

Вуглеходіння та стрибки через вогнище – досить давня практика, якою користувались наші Предки. Це один із елементів гармонізації здоров’я та психічного, енергетичного стану людини. В давнину знали, що таке дійство має добрий вплив на Дух, Душу й Тіло. Вогонь володіє магічними властивостями знімати накопичений негатив, зцілювати та ладувати людину.

З давніх давен люди ставилися з особливою шаною і повагою до вогню. Вогонь – це жива розумна істота, в усі часи до Вогню ставилися як до священного божественного прояву. Сила Вогню в порівнянні з іншими природними силами першоелементів має могутню трансформуючу властивість. На фізичному рівні він проявляється як тілесне тепло, на психічному — це душевне тепло, палке кохання, на духовному — це сила думки, розширення можливостей і глибинне розуміння процесів, що відбуваються.

Здійснюючи цю практику, Ви позбавляєтеся від негативних та деструктивних інформаційно-енергетичних програм, які проявляються в житті, в першу чергу, у формі страхів. Шлях по вогняній доріжці розблоковує енергетичні канали та веде сміливців стезею довіри не лише собі, а й оточуючому простору. Стрибаючи через вогнище Ви, долаєте свої страхи, очищуєте своє поле на всіх рівнях, перепалюєте негативні програми, адже багаття має потужні очищаючі властивості. Той, хто візьме участь у вогняному ритуалі і стрибне через багаття, знаходить приховану у собі силу і додаткові можливості, отримує можливість змінити на краще свою долю. Відважитись на «зцілення» таким методом може не кожний, але спробувавши раз, вже не в силах від нього відмовитись.

Отже, в результаті практики ВИ:

Розвинете впевненість у власних силах і в завтрашньому дні
Зможете усунути глибинні страхи і не прийняття
Очистите і оздоровите організм на фізичному та енергетичному рівні
Виробите стійкість до стресів
Придбаєте позитивний і легкий погляд на своє життя і на будь-які проблеми
Навчитесь генерувати стан, в якому зможете досягати будь-якої мети